Solidna firma

Wesele wiąże się z koniecznością współpracy z całą grupą specjalistów: obsługa lokalu, DJ, fotograf, kamerzysta, oświetleniowiec, pracownicy sklepów z odzieżą i biżuterią…

Tutaj będę zamieszczać krótkie pochwały firm, które zrobiły na mnie dobre wrażenie, lub sprawdziły się „w boju”.

BIZOE – firma jubilerska

dav
Pierścionek zaręczynowy od Bizoe

Chwalę sobie bo: fantastyczna obsługa, dobry kontakt, piękne, oryginalne wzory biżuterii

Dziewczyny z Bizoe stworzyły mój pierścionek zaręczynowy, o czym więcej możecie przeczytać tutaj.

Strona: www.bizoe.pl

Zabiegi dermatologiczne kwasami owocowymi

Przez dłuższy czas zmagałam się z trądzikiem i byłam już właściwie pogodzona z tym, że „taka moja uroda”. Próbowałam rozmaitych zabiegów, kremów i terapii, a wielką różnicę zauważyłam dopiero po zabiegach kwasami owocowymi. Wcześniej już miałam wykonywany taki zabieg przez kosmetyczkę, ale poza pieczeniem i zaczerwienieniem wielkiego efektu nie było. Dopiero kiedy zaczęłam chodzić regularnie do pani dermatolog, która zabieg wykonuje z wielką wiedzą i wyczuciem a jednocześnie zapisuje odpowiednie środki na receptę zauważyłam OGROMNĄ poprawę. Skóra jest niemal idealna, często słyszę komplementy. Do tego zabieg kwasami przeciwdziała starzeniu się skóry.

Polecam moją panią dermatolog dr Beatę Górnicką, która przyjmuje w przychodni Isis na Chmielnej. Cena jednego zabiegu to ok 250 zł (już z wizytą), wykonuje się je co kilka miesięcy (więc warto pomyśleć o tym na długo przed ślubem). Moim zdaniem, jeśli tylko możemy sobie na to pozwolić – warto!